GtaRealLife
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GtaRealLife

94.24.53.113:7777
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulamnet War!

In jos 
AutorMesaj
Aditzuu
Admin



Mesaje : 120
Data de înscriere : 25/08/2012

Regulamnet War! Empty
MesajSubiect: Regulamnet War!   Regulamnet War! Icon_minitimeSam Aug 25, 2012 3:54 am

1. In timpul War-ului membri celor 2 mafii care dau War nu au voie sa stea ascunsi prin HQ sau sa stea sa barfeasca la colt.
2. De asemenea NU au voie sa vina la War daca au fost scosi din War.
3. Liderii se fac OBLIGATI sa aleaga un loc pentru a da War unde nu trec si ceilalti playeri!
4. Cand este War celelalte mafii inafara de cele care participa, NU au voie sa intervina in War ca il cunoaste pe X sau pe Y.
5. In timpul War-ului nu este permis ca membri acelui War sa faca DB! (nu e voie sa dai cu masina peste X sau Y ca sa il omori sa arati ce tare esti tu).
6. Cand este War, membri ramasi in War sunt obligati sa se duca in acea zona unde se da War-ul. (nu te opresti pe drum ca l-ai vazut pe X sau Y si il omori).
7. Daca ai wanted si urmeaza sa dai War mai intai te predai, apoi mergi la War.

Numai veniti sa faceti posturi sau alte minuni spunand ca: "Am venit sa imi iau masina/masinile."...NU rezolvati nimic daca spuneti acest lucru.


Nerespectarea Regulilor Impuse Pentru War duce la: Warn Up! -> Ban Temporar -> Ban Permanent
Sus In jos
https://gtareallife.forumgratuit.ro
 
Regulamnet War!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GtaRealLife :: Info!-
Mergi direct la: